rodinné domy - reference wolf česká republika

Soubor 18 rodinných domů Přeštice
Slunečná ulice, Přeštice

Pro soubor rodinných domů v Přešticích zvolil investor kondenzační kotle Wolf se zásobníkem, k tomu systém podlahového vytápění gabotherm®. Rodinné domy v Přešticích jsou postaveny ve funkcionalistickém stylu a zaručují svým obyvatelům nejen pohodlné, ale také úsporné bydlení díky kvalitní kondenzační technice ve spojení s osvědčeným podlahovým vytápěním. Rodinné domy jsou k dispozici ve dvou variantách (4+KK, 5+KK), vždy s vlastní garáží. Domy mají vlastní předzahrádku a privátní zahradu s terasou. Jsou stavěny v nízkoenergetickém standardu, tepelná ztráta domu typ A je do 6 kW a domu B do 6,3 kW. Každý má vlastní podzemní retenční nádrž na dešťovou vodu, která může sloužit například k zalévání.

Realizace: rok 2015

 

Dodané zařízení:

 • kondenzační kotle Wolf CGB-11 se zásobníkem Wolf CSW-120,
 • podlahové vytápění gabotherm® s polybutenovou trubkou a systémovou deskou, připojení otopných těles

12 rodinných domů „ V Zahrádkách“
ul. Letecká, Brno-Líšeň

Výstavba rodinných domů „V Zahrádkách“ navazuje na Centrum bydlení ve Staré Líšni. Celá oblast se nachází ve východní části Brna nedaleko Marianského údolí, které plynule navazuje na chráněnou krajinou oblast Říčky a Moravský kras. Rodinné domky V zahrádkách se vyznačují promyšlenou a zdařilou architekturou jak ve svém exteriéru, tak především účelným a variabilním řešením interiéru. Dispozičně jsou řešeny jako 5+kk s garáží s užitnou plochou cca 160 m2, s výměrou pozemků cca 350 m2.

Realizace: rok 2014-2015

 

Dodané zařízení:

 • 12x kondenzační kotel s vrstveným zásobníkem vody Wolf CGB-11 včetně příslušenství
 • 12x systém podlahového vytápění gabotherm® (12x 110 m2)

Funkcionalistická vila Stiassny
Hroznová ulice, Brno

První návrhy pro vilu textilního průmyslníka Alfreda Stiassného vytvořil architekt Wiesner v roce 1927. Dokončena byla o dva roky později. Od roku 1946 pak na ni byla uvalena národní správa a roku 1952 připadla i se zahradou krajskému národnímu výboru k reprezentačním účelům. Od té doby se někdy užívá pojmenování „vládní vila“. Od roku 2009 probíhala rekonstrukce vily, součástí obnovy měl být i vznik Centra obnovy památek architektury 20. století.

Realizace: rok 2013

 

Dodané zařízení:

 • 2x kondenzační kotel Wolf CGW-20 pro vstupní objekt
 • 2x kondenzační kotel Wolf CGB o výkonu 75 a 100 kW pro vládní vilu
 • 1x kondenzační kotel Wolf CGS-20 pro dům zahradníka
 • 1x kondenzační kotel Wolf CGB-35 do prostorů pro edukační činnost
 • 1x kondenzační kotel Wolf CGB-50 pro skleník

Soubor 18 rodinných domů Cholupice
Praha

Výstavba domů v Cholupicích probíhala v několika fázích, během nichž bylo postaveno celkem 18 rodinných domů, dvojdomů a řadových domů o výběru dispozic 4 + kk a 5 + kk. Parcely, na kterých se domy nacházejí, mají výměry od 270 do 1 050 m2.

Realizace: rok 2015

 

Dodané zařízení:

 • 18x kondenzační kotel s vrstveným zásobníkem vody Wolf CGW-24 včetně veškerého příslušenství

Rodinný dům Cholupice
Praha

Při výstavbě luxusního domu v Cholupicích byly využity jedny z nejlepších technologií, které značka Wolf nabízí: pro vytápění nástěnný plynový kondenzační kotel Wolf CGB-11 ve spojení s podlahovým vytápěním gabotherm®, k tomu komfortní rekuperační jednotka Wolf CWL Excellent-F, která zajistí v obytných prostorech dokonalé klima (instalována pod stropem v garáži). To vše s minimálními náklady na energii.

Realizace: rok 2015

 

Dodané zařízení:

 • Komfortní jednotka bytového větrání Wolf CWL Excellent-F
 • Nástěnný plynový kondenzační kotel Wolf CGB-11
 • Podlahové vytápění gabotherm® o ploše 400 m2

Soubor 15 rodinných domů Vinoř
Praha

Developerský projekt Domy Praha – Vinoř představuje soubor patrových objektů funkcionalistického typu, o jejichž architektonickou podobu se postaralo renomované studio. To vtisklo domům nápaditost a praktičnost. Realizace byla započata na jaře 2015, předpokládaný konec výstavby je plánován na zimu 2015. Domy o dispozicích 5+kk jsou umístěny na parcelách o rozměru 372 m2 až 429 m2. Vnitřní podlahové velikosti developerského projektu Domy Praha – Vinoř dosahují 127 m2 až 139 m2.

Realizace: rok 2015

 

Dodané zařízení:

 • 15x nástěnný plynový kondenzační kotel CGW 20, včetně odvodu spalin a potřebného příslušenství


 • Další rodinné domy: