Představujeme vám Technologické centrum úspory energií Wolf

Technologické centrum úspory energií Wolf je prezentačním a současně školicím centrem pro energeticky úsporné systémy Wolf v České republice a na Slovensku. Aby se mohli návštěvníci osobně seznámit s principy instalace a regulace precizní německé techniky, v prezentační části centra mohou vidět produkty Wolf a gabotherm® propojené do ucelených sestav. Technologické centrum úspory energií Wolf je nejmodernějším centrem svého druhu pro vytápění, větrání a klimatizaci v zemi. Je zároveň místem, kde zákazníci mohou nejen vidět produkty a systémy Wolf a gabotherm® na vlastní oči, ale kde také získají veškeré potřebné vědomosti o principech, instalaci, nastavení a údržbě této moderní německé techniky. Ve střední části budovy je umístěné moderní školicí středisko, kde se montážní firmy a servisní partneři školí v procesech instalace a servisu produktů Wolf. Toto středisko je datově propojeno s nejvyšším podlažím centra, kde se nachází technologická místnost zabezpečující vytápění celé budovy. V rámci technologické místnosti jsou nainstalovány kromě kondenzačních kotlů Wolf také tepelné čerpadlo vzduch - voda, solární systém a zásobníky vody. Údaje z těchto zařízení jsou přenášeny přímo do školicího centra. V tomto prostoru je i oddělení pro praktickou ukázku systémů gabotherm®, kde si montážní firmy mohou vyzkoušet instalaci nízkoteplotních sálavých soustav.

  • Nové myšlenky a inspirace

    V Technologickém centru úspory energií Wolf představujeme nejmodernější energeticky úsporné systémy vytápění, větrání a klimatizace.

  • Vzdělávání a trénink

    Technologické centrum úspory energií Wolf je sídlem WolfAkademie, vzdělávací instituce společnosti Wolf pro Českou a Slovenskou republiku.


  • KOMPETENCE A PORADENSTVÍ

    Rádi vám poradíme takové řešení, které splní i ty nejnáročnější požadavky na zabezpečení komfortu a teplné pohody, úsporný provoz a jednoduchou obsluhu.

  • Navštivte nás