Nové myšlenky a inspirace

V Technologickém centru úspory energií Wolf představujeme nejmodernější energeticky úsporné systémy vytápění, větrání a klimatizace. Seznámíte se s produkty Wolf a gabotherm®, které jsou spojené do ucelených systémů tak, aby přinášely maximální úsporu energií při zajištění vysokého komfortu a tepelné pohody. Můžete tak na vlastní oči poznat flexibilitu, kterou vám značky gabotherm® a Wolf nabízejí.V Technologickém centru úspory energií Wolf najdete:
 • energeticky úsporné systémy pro rodinné domy

 • Pro rodinnou výstavbu přináší Technologické centrum úspory energií Wolf vícerá řešení. Můžete se inspirovat jednoduchými systémy pro byty až po komplexní systémy pro rodinné domy, v nichž je spojeno více zdrojů tepla (plynový kondenzační kotel, krb aj.) s adekvátním akumulačním zásobníkem a odpovídající regulací. Energeticky úsporné systémy Wolf určené pro rodinnou výstavbu jsou navrženy tak, aby zajišťovaly vytápění a přípravu teplé vody při dosažení maximální tepelné pohody a úsporného provozu.

 • energeticky úsporné systémy využívající alternativní energie

 • Využití alternativních energií v různých typech výstavby je v souladu s filozofií značky Wolf poskytovat řešení, která zabezpečí úsporu energie a současně jsou šetrná k životnímu prostředí. V Technologickém centru úspory energií Wolf naleznete systémy využívající slunečnou energii a tepelná čerpadla, která plně pokryjí vaše nároky na tepelnou pohodu. 

   

  Systémy využívající alternativní energie se výborně doplňují s nízkoteplotními sálavými systémy gabotherm®, díky čemuž je provoz maximálně úsporný a efektivní.

 • energeticky úsporné systémy pro bytové domy a velké objekty

 • Wolf přináší mnoho řešení, jak udržet provozní náklady stavby na co nejnižší úrovni. Pro bytové domy a velké objekty přináší řešení, která využívají princip kondenzace až do výkonu cca 2,5 MW. Poskytuje ucelené systémy se zdrojem tepla, případně kaskádová řešení více zdrojů, které lze spojovat s alternativními zdroji energie a nízkoteplotními sálavými systémy.

   

  Komplexní řešení, která zajistí tepelnou pohodu a nízké provozní náklady i pro větší stavby, jsou filozofií značky Wolf.

 • systémy pro větrání a klimatizaci

 • Společnost Wolf sídlící v německém Mainburgu je největším výrobcem sestavných vzduchotechnických jednotek na světě. Na vzduchotechniku a klimatizaci značky Wolf vsadili mnozí investoři. Aktuálně jsou instalované např. v ruském Kremlu, Allianz Aréně Mnichov, ale také v Auparku Košice či v Nákupním centru Palladium v Praze. 

   

  Wolf nabízí široké portfolio produktů z oblasti větrání a klimatizace, které jsou využitelné od rodinných domů (řízené větrání s rekuperací tepla) až po velká nákupní centra, nemocnice či polyfunkční objekty (např. sestavné vzduchotechnické jednotky KG Top).

 • nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm®

 • Nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm® jsou dokonalou stavebnicí. Přizpůsobí se každému interiéru či exteriéru, každé architektonické vizi. Jejich životnost dalece přesahuje hranici 50 let a jsou prakticky bezporuchové. Systémy gabotherm® používají polybutenovou trubku, v současnosti nekvalitnější trubku používanou v podlahovém vytápění. 

   

  gabotherm®, to není jen podlahové vytápění, ale rovněž stěnové vytápění a stropní chlazení. Tato technologie jedinečně doplňuje produkty a systémy značky Wolf. Zákazník takto získává ideální řešení "z jedné ruky", které mu přinese příjemný pocit komfortního bydlení při nízkých provozních nákladech.