Společnost Wolf získala výroční topenářskou cenu za rok 2014

 

V rámci jarních Stavebních veletrhů IBF 2014 Brno se uskutečnil tradiční společenský večer, který je spojený s vyhlášením výsledků soutěží a předání ocenění. Cech topenářů a instalatérů České republiky, o.s. uděluje ceny firmám, institucím a osobám za významné činy v oboru topenářství a vodoinstalatérství, a to v ČR i zahraničí.

Letošní  Výroční topenářskou cenu (VTC) získala naše společnost Wolf Česká republika s.r.o. jako jeden z nejvýznamnějších dodavatelů tepelné techniky, větrání a vzduchotechniky na českém trhu. Během své 20-ti leté tradice přinesla na trh několik významných novinek jako podlahové vytápění se systémovou deskou a stěnové vytápění, jakož i převratné systémy zapojení kondenzačních a nízkoteplotních kotlů Thermo One, Thermo Twin.

 

 

V roce 2013 otevřela pro odbornou i laickou veřejnost Technologické centrum úspory energií Wolf v Brně, které netradičním způsobem demonstruje moderní řešení vytápění zaměřené na úspory primárních energií. Součástí tohoto centra je i WolfAkademie.

Za společnost Wolf cenu převzal jednatel Ing. Ramon Haas.